Výsledková listina 1000 LANOVÝCH  DÉLEK 
43. ročník
Kategorie MUŽI D,E,F 20 km
Poř.
abs
Číslo Kat. Poř.
kat.
Příjmení Jméno Rok.nar. Oddíl Čas
1 313 MD 1 Molva  František 1994 Ski team Vysočina 1:15:28
2 410 ME 1 Smatana Milan 1973 Feje Jeseník 1:17:24
3 307 MD 2 Axmann Karel 1983 Ski Ob Šternberk 1:19:26
4 308 MD 3 Ondruška Vojtěch 1994 FS MB 1:20:12
5 305 MD 4 Urbášek Jan 1994 0 1:22:19
6 520 MF 1 Liška Pavel 1963 Fort SMC UO 1:23:35
7 402 ME 2 Dudešek Martin 1975 Fortex SKI Moravský Beroun 1:24:43
8 315 MD 5 Panovec Jan 1989 SK PohjanTahti 1:24:49
9 312 MD 6 Křivohlávek Tomáš 1995 Nový Malín 1:24:50
10 306 MD 7 Valibura Jiří 1998 XC Sport.CZ 1:26:16
11 411 ME 3 Černoch Jakub 1973 Esembáci Jeseník 1:26:54
12 512 MF 2 Trávníček Jaroslav 1964 AK Drnovice 1:27:40
13 314 MD 8 Mach Ondřej 1997 Puškiňák.cz 1:27:50
14 413 ME 4 Gabihel Vladimír 1974 Babice 1:28:03
15 405 ME 5 Fendrych Michal 1976 Ski Ob Šternberk 1:28:35
16 303 MD 9 Otrusina Jiří 1982 XC Sport.CZ 1:28:36
17 514 MF 3 Václavek Jiří 1957 Vltava Craft 1:29:05
18 501 MF 4 Fortelný Libor 1964 VLT Craft Team 1:29:28
19 316 MD 10 Pustina Pavel 1985 Ladermon Team 1:29:39
20 513 MF 5 Roháček Michal 1961 Silvini Madshus Team 1:29:55
21 301 MD 11 Halaš Rostislav 1989 Skol Brno 1:31:22
22 502 MF 6 Kubíček Václav 1947 Víno Karabina 1:31:35
23 507 MF 7 Radomski Zbigniew 1951 Bielsko Biala 1:33:31
24 309 MD 12 Ženčák Jakub 1988 ASPV OA Šumperk 1:33:38
25 506 MF 8 Jachymek Jachymek 1962 Kozy 1:33:49
26 302 MD 13 Vank Pavel 1990 SK Skol Brno 1:37:09
27 515 MF 9 Šlonc Vlastimil 1948 Třinec 1:38:01
28 318 MD 14 Petřík Zdeněk 1980 Krnov 1:39:06
29 505 MF 10 Suchy Frduciszck 1952 Bielsko Biala 1:39:20
30 304 MD 15 Kadlec Pavel 1990 SK Skol Brno 1:39:55
31 504 MF 11 Kundrata Jan 1966 VLT Craft Team 1:42:19
32 406 ME 6 Paliga Janusz 1974 Ktukol Glucholazy 1:42:50
33 509 MF 12 Kasal Tomáš 1967 0 1:44:03
34 516 MF 13 Lisowský Dariusz 1966 Victoria Glucholazy 1:44:13
35 414 ME 7 Gabrhel Jiří 1976 Šternberk 1:44:33
36 310 MD 16 Bulawa Davik 1993 TJ TŽ Třinec 1:44:44
37 403 ME 8 Krejza Aleš 1977 TJ TŽ Třinec 1:47:15
38 407 ME 9 Kašpar Jarda 1970 KVS Šumperk 1:48:00
39 404 ME 10 Kabourek Tomáš 1977 Fortex SKI Moravský Beroun 1:51:10
40 503 MF 14 Zatloukal Tomáš 1967 ZLH 1:51:19
41 401 ME 11 Ondruška Martin 1970 Fortex SKI Moravský Beroun 1:52:30
42 412 ME 12 Eliáš Radim 1970 0 1:52:36
43 511 MF 15 Vrtal Radovan 1966 0 1:53:31
44 317 MD 17 Kovář Daniel 1980 Renjor the Sport 1:54:19
45 521 MF 16 Sporek Miroslav 1954 Loučná 1:56:22
46 311 MD 18 Konečný Tomáš 1979 0 2:03:26
47 519 MF 17 Rýznar Miroslav 1953 Víno Karabina 2:06:50
48 518 MF 18 Wiedermann Zdeněk 1958 Silný Team 2:09:42
49 408 ME 13 Sojka Marek 1974 Ktukol Glucholazy 2:12:55
50 522 MF 19 Mileska Petr 1966 CPV Krnov 2:27:12
51 409 ME 14 Pospíšil Radek 1974 0 2:32:20
52 508 MF 20 Hašek Václav 1944 Cykloklub Stará Ves 2:38:20
53 510 MF 21 Riedl Václav 1939 Akuna Brno 2:39:33
54 517 MF 22 Malík Jiří 1961 0 2:55:02