Výsledková listina 1000 LANOVÝCH  DÉLEK 
43. ročník
Kategorie MUŽI A,B,C 40 km
Poř.
abs
Číslo Kat. Poř.
kat.
Příjmení Jméno Rok.nar. Oddíl Čas
1 103 MB 1 Hornych Vena 1978 MTB Trilogy 2:13:57
2 10 MA 1 Karlík  Petr 1982 Sriski Klub Márovky Blansko 2:14:35
3 104 MB 2 Martin Valigura 1973 XC Sport 2:18:55
4 212 MC 1 Kulich Jaroslav 1963 Vltava Fund Craft Team 2:21:59
5 107 MB 3 Mojesčík Andrzej 1977 Istebna 2:22:04
6 105 MB 4 Urban Rosťa 1973 Ski Klub Šumperk 2:23:46
7 213 MC 2 Ženčák Jaroslav 1961 ASPV OA Šumperk 2:24:19
8 13 MA 2 Bednarský Vojtěch 1997 TJ Šumperk 2:26:51
9 205 MC 3 Knápek Ladislav 1961 Vltava Fund Craft Team 2:28:49
10 7 MA 3 Kincl Petr 1983 HO Tesla Brno 2:28:51
11 108 MB 5 Jašek Ondra 1977 Rock Plast Team 2:29:03
12 113 MB 6 Gromus Tomáš 1976 Horal Rýmařov 2:30:26
13 11 MA 4 Kozál Václav 1982 Severka Šum 2:31:29
14 115 MB 7 Matušů Jaroslav 1975 0 2:31:47
15 217 MC 4 Pospíšil Miroslav 1960 HSTK Věrovany 2:32:03
16 114 MB 8 Gromus Daniel 1978 Horal Rýmařov 2:33:01
17 101 MB 9 Švec Jiří 1976 Vltava Fund Craft Team 2:34:26
18 106 MB 10 Cichy Vlastimil 1972 TJ TŽ Třinec 2:34:51
19 117 MB 11 Tomanek Daniel 1974 VKS Šumperk 2:35:49
20 203 MC 5 Němec Jiří 1961 XC Sport 2:36:05
21 216 MC 6 Franz Luděk 1965 Biatlon Klub Říčany 2:40:00
22 112 MB 12 Svoboda Pavel 1978 VHS Brno 2:41:16
23 119 MB 13 Vaňous Martin 1969 0 2:42:10
24 1 MA 5 Toman Jan 1984 0 2:42:42
25 219 MC 7 Matoušek Milan 1967 AZ Ekotherm Šumperk 2:43:30
26 12 MA 6 Začal Martin 1981 VaxMen 2:44:03
27 220 MC 8 Šrámek Jaromír 1958 KVS Šumperk 2:44:26
28 208 MC 9 Křeček Miroslav 1962 Vltava Fund Craft Team 2:48:33
29 3 MA 7 Štencl František 1984 Negromont 2:49:12
30 204 MC 10 Roubalík Radovan 1964 Faser Ski Beroun 2:49:16
31 111 MB 14 Konečný Petr 1975 SK Sport Olomouc 2:49:51
32 6 MA 8 Krtička Jan 1979 Waxmen 2:51:47
33 4 MA 9 Černohorský Václav 1988 Negromont 2:52:46
34 118 MB 15 Petrů Radim 1971 Sport Boskovice 2:53:07
35 109 MB 16 Krejsa Tomáš 1977 Kus Sopotnice 2:53:32
36 8 MA 10 Šrámek Ondřej 1999 KVS Šumperk 2:54:54
37 110 MB 17 Doleček Martin 1973 SK Žamberk 2:57:09
38 202 MC 11 Srovnal Otakar 1942 Loko Zábřeh 2:57:12
39 9 MA 11 Plhoň Patrik 1980 Elite Sport Boskovice 2:57:45
40 218 MC 12 Vít Auermuller 1967 VHS Brno 2:58:27
41 206 MC 13 Stuchlík Zdeněk 1950 Šerlich 8.30 2:59:50
42 116 MB 18 Hecl Miloš 1976 VKS Šumperk 3:05:25
43 102 MB 19 Perat Martin 1972 Návrší 3:10:25
44 207 MC 14 Lhotský Petr 1960 SK Louky 3:12:09
45 5 MA 12 Jemelka Vojtěch 1985 Hodolany 3:13:01
46 209 MC 15 Jirásko Zdeněk 1955 Go Hbjme 3:13:13
47 210 MC 16 Ján Behúň 1968 0 3:16:43
48 2 MA 13 Sikora Lukáš 1983 Negromont 3:32:15
49 214 MC 17 Albert František 1958 Pension František 3:33:30
50 211 MC 18 Podivínský Ladislav 1961 0 3:35:13
51 215 MC 19 Slovák Josef 1959 UN Olomouc 3:40:27
52 201 MC 20 Srovnal Libuše 1944 0 3:40:50
53 120 MB 20 Svoboda Zdeněk 1975 Česká Ves 3:48:55
54 221 MC 21 Valenta Jiří 1963 Severka Šumperk DSQ
55 222 MC 22 Prečan Vojtěch 1958 0 DSQ